Przejdź do treści

O nas

Naturalny smak tradycji

Masarnia Konarzyny już od 33 lat rozpieszcza podniebienia swoich klientów, dbając o najlepsze polskie tradycje wędliniarskie i korzystając z dopracowanych do perfekcji receptur. Powstała z marzeń o dzieleniu się przyjemnością, płynącą z pysznych niespiesznych śniadań, sytych rodzinnych obiadów i smakowitych odświętnych kolacji.

Wielokrotnie nagradzane wyroby mięsne Masarni Konarzyny doceniane są za przywołujący dzieciństwo smak i niepodważalną jakość. Jednym z sekretów jest wędzenie produktów na wiórkach i używanie naturalnych przypraw.

Szynki, kiełbasy, mięsa i inne wyroby, oferowane przez Masarnię Konarzyny, można zakupić w firmowych punktach w Konarzynach, Chojnicach i Lipienicach. Zamawiają je także wieloletni klienci biznesowi, w tym sklepy, hotele, restauracje i inne miejsca, w których docenia się niezmienną doskonałość, zawartą w każdym kęsie

100% polskie wyroby

Stawiamy na to, co najlepszego mają do zaoferowania Kaszuby – w naszej masarni używamy wyłącznie mięsa pochodzącego od lokalnych rolników.

Tradycja lokalnego smaku

Smak naszych wyrobów to nie tylko chwilowa przyjemność – to wieloletnia, przekazywana z pokolenia na pokolenie tradycja, zapisana w rodzinnych recepturach.

Znakomite wyroby mięsne
dla firm

Sprzedawaj nasze wędliny i kiełbasy w swoim sklepie. Przygotuj popisowe dania w restauracji lub w hotelu dzięki wyrobom mięsnymi Masarni Konarzyny. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na nasze produkty, napisz lub zadzwoń.

Tel. / fax 59 83 310 76

Tel. 59 83 310 15

Tel. 605 466 766